Casa Com 2 Quartos E Varanda Gourmet
| Wifi Wi-Fi | Bejelentkezés/Kijelentkezés Gyors be- és kijelentkezés | Sporttevékenységek Darts |
| Gyerekbarát Kiságyak | Akadálymentesített hozzáférés | Légkondicionálás |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
Az alig egy 6 perces sétára található Municipal Park Lara Guimaraes közelsége mellett, a 2 hálószobás Casa Com 2 Quartos E Varanda Gourmet Trindade a környéken darts lehetőségét kínálja. A 6 fő befogadására alkalmas Trindade városi nyaraló pezsgőfürdőt biztosít.
A Panels of the Via Crucis nagyjából 3 km-re, az Igreja Santa Luzia pedig hozzávetőlegesen 1 km-re helyezkedik el az ingatlantól. A Casa Com 2 Quartos E Varanda Gourmet olyan vallási helyekhez is hozzáférést nyújt, mint az alig egy 14 perces sétára lévő the Divine Eternal Father Basilica Shrine.
A Trindade városi szállás akadálymentesített zuhanyzóval, pezsgőfürdővel és külön WC-vel ellátott fürdőszobát biztosít. A vendégek élvezhetik a hajszárító és fürdőlepedők kényelmét is.
A 2 fürdőszobás villa a helyszínen konyhát biztosít elektromos vízforralóval, hűtővel és konyhai edényekkel. A Panificadora Pao De Acucar hozzávetőlegesen 300 méterre található.
- Helyi látnivalók
- Nossa Senhora Aparecida600 m
- Trindade Municipal Lake900 m
- the Divine Eternal Father Basilica Shrine800 m
- Municipal Park Lara Guimaraes500 m
- a Divine Holy Father székesegyház750 m
- Miracles Room850 m
- Matriz do Divino Pai Eterno400 m
- Santuário Basílica do Divino Pai Eterno800 m
- Igreja Santa Luzia1 km
- Igreja Matriz Do Divino Pai Eterno450 m
- Repülőterek
- Santa Genoveva33 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- VIP be-/kijelentkezés
- Gyors be- és kijelentkezés
- Háziállat engedélyezett
- Szobák/Létesítmények mozgáskorlátozottaknak
- Akadálymentesített hozzáférés
- Biztonsági szolgálat
- Öltöző
- WC mozgáskorlátozottaknak
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Grillezési lehetőség
- Darts
Szolgáltatások
- Reptéri transzfer felár ellenében
- Szolgáltatások házi állatoknak
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Belső udvar
- Kerti bútor
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Vasaló eszközök
- Mosógép
- Ingyenes piperecikkek
- LCD TV
- CD-lejátszó
- Kiságyak
- Táblajátékok
Fontos megjegyzés
- Pótágyak részletei
- A szobában pótágy nem elérhető.
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Com 2 Quartos E Varanda Gourmet milyen messze van a Santa Genoveva International repülőtértől?
A Casa Com 2 Quartos E Varanda Gourmet autóval 31 percre van a Santa Genoveva International repülőtértől. - ❓
A Casa Com 2 Quartos E Varanda Gourmet biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Com 2 Quartos E Varanda Gourmet Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Casa Com 2 Quartos E Varanda Gourmet biztosít konyhát?
Ez a Casa Com 2 Quartos E Varanda Gourmet elektromos vízforralóval, hűtővel és konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál.